
MENY
Carlsberg Denmark
1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl
396 cl
Tilbuddet udløber i dag
26,52 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 1664 Bi‘re 4,5% 12X33 Cl · Spar396 cl75,00 kr18,94 kr/liter
- Bière · Bilka3.96 l99,00 kr25,00 kr/liter
- 1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl · MENY396 cl105,00 kr26,52 kr/liter
- Bière · Føtex3.96 l105,00 kr26,52 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl hos MENY koster typisk 159.95 kr, men er lige nu på tilbud til 105.00 kr, hvilket giver en besparelse på 34%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 127 dage. Gennemsnitsprisen for 1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl hos MENY er 121.19 kr og varierer fra 72.00 kr til 159.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 127 dage har Goma registreret prisdata for 1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl hos MENY i 111 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 87% af tiden. Ud af de 111 prisregistreringer har 1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl været markeret som tilbud 63 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 57% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 127 dage kan vi se følgende mønstre: 1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl har været på tilbud hos MENY i maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 10 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 8 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 8 dage mellem hver tilbudsperiode. 1664 Biäre 4,5% 12X33 Cl er ofte på tilbud (57% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.