
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi208 kJ
| Energi | 208 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Bloody Weizen · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Bloody Weizen · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Bloody Weizen · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Anarkist Bloody Weizen · MENY44 cl29,95 kr68,07 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- 1866 Blanche · Føtex0.44 l7,00 kr15,91 kr/liter
- ROYAL BLANCHE 4,6% · REMA 100033 cl7,14 kr21,64 kr/liter
- Royal Blanche · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Royal Blanche · Føtex0.33 l7,75 kr23,48 kr/liter
- PERLENBACHER Hvedeøl · Lidl500 ml7,95 kr15,90 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Netto0.44 l8,00 kr18,18 kr/liter
- KAISERDOM HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 4,7% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- 1866 Blanche · Bilka0.44 l9,00 kr20,45 kr/liter
- 1664 5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · Brugsen33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Blanche · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Blanche · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- 1664 BLANC 33 CL FL 5% · 365discount33 cl13,00 kr39,39 kr/liter
- Blanc · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- PAULANER HEFE-WEISSBIER 50 CL DS 5,5% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Bilka0.5 l15,00 kr30,00 kr/liter
- Blanc · Føtex0.33 l15,00 kr45,45 kr/liter
- WEISSBIER 5,4% · REMA 100050 cl15,41 kr30,82 kr/liter
- Hefe-Weissbier · Føtex0.5 l16,95 kr33,90 kr/liter
- Paulaner Weissbier (dåse) · Nemlig0.5 l17,95 kr35,90 kr/liter
- WEISSBIER 5,3% · REMA 100050 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- Erdinger Weissbier · Bilka0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Anarkist Bloody Weizen hos MENY koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Anarkist Bloody Weizen hos MENY er 29.20 kr og varierer fra 19.95 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Anarkist Bloody Weizen hos MENY i 160 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 35% af tiden. Ud af de 160 prisregistreringer har Anarkist Bloody Weizen været markeret som tilbud 12 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 455 dage kan vi se følgende mønstre: Anarkist Bloody Weizen har været på tilbud hos MENY i juni og juli. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 85 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.