
MENY
Lavazza Denmark
Merrild Vienna Formalet
400 g
Tilbuddet udløber i morgen
149,88 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Merrild Vienna Formalet · MENY400 g59,95 kr149,88 kr/kg
- Vienna Roast formalet kaffe · Føtex400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Vienna Roast formalet kaffe · Bilka400 g69,00 kr172,50 kr/kg
- Vienna Roast · Nemlig400 g78,71 kr196,77 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Merrild Vienna Formalet hos MENY koster typisk 94.95 kr, men er lige nu på tilbud til 59.95 kr, hvilket giver en besparelse på 37%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 444 dage. Gennemsnitsprisen for Merrild Vienna Formalet hos MENY er 76.01 kr og varierer fra 49.00 kr til 97.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 444 dage har Goma registreret prisdata for Merrild Vienna Formalet hos MENY i 198 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 45% af tiden. Ud af de 198 prisregistreringer har Merrild Vienna Formalet været markeret som tilbud 83 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 42% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 444 dage kan vi se følgende mønstre: Merrild Vienna Formalet har været på tilbud hos MENY i januar, februar, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 1 dag (torsdag). Der går typisk 27 dage mellem hver tilbudsperiode. Merrild Vienna Formalet er ofte på tilbud (42% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.