
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Rosso Puglia 13,5% · MENY75 cl119,95 kr159,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Rosso Puglia 13,5% hos MENY koster 119.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 452 dage. Gennemsnitsprisen for Rosso Puglia 13,5% hos MENY er 97.51 kr og varierer fra 67.96 kr til 119.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 452 dage har Goma registreret prisdata for Rosso Puglia 13,5% hos MENY i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 36% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Rosso Puglia 13,5% været markeret som tilbud 13 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 452 dage kan vi se følgende mønstre: Rosso Puglia 13,5% har været på tilbud hos MENY i juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 295 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.