
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kartofler · Bilka2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Kartofler · MENY2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Kartofler · Nemlig2 kg24,00 kr12,00 kr/kg
- Kartofler · Min Købmand2 kg29,95 kr14,98 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- LØSE KARTOFLER · REMA 10000.07 kg0,63 kr9,00 kr/kg
- SANDERUMGAARD KART. · REMA 10001 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Power kartofler · Bilka900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- Halloweenkartofler · Lidl450 g12,00 kr26,67 kr/kg
- KARTOF. LAMMEFJORD 2 KG. I POSE · Løvbjerg2 kg14,99 kr7,50 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · Kvickly650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · SuperBrugsen650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Føtex700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Babykartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler øko. · Wolt Market1 kg18,00 kr18,00 kr/kg
- Kartofler · Føtex2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Kartofler 4kg · Lidl4 kg20,00 kr5,00 kr/kg
- Kartofler Til Mos · MENY2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Lammefjordskartofler · Netto1.5 kg20,00 kr13,33 kr/kg
- Kartofler · Spar1 kg20,00 kr20,00 kr/kg
- Kartofler Små Hurtige · Min Købmand21,00 kr
- Kart Antonia · MENY1.5 kg22,00 kr14,67 kr/kg
- Kartofler Antonia · Spar1.5 kg22,95 kr15,30 kr/kg
- Kart Antonia Gestus · Min Købmand1.5 g24,00 kr16.000,00 kr/kg
- Kartofler til mos · Nemlig2 kg24,00 kr12,00 kr/kg
- Grydeklare danske kartofler · Føtex700 g25,00 kr35,71 kr/kg
- Kartofler vaskede · Nemlig1 kg25,00 kr25,00 kr/kg
- Danske babykartofler · Nemlig600 g25,00 kr41,67 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kartofler hos Min Købmand koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 13. august 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 50 dage. Gennemsnitsprisen for Kartofler hos Min Købmand er 29.95 kr og varierer fra 29.95 kr til 29.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 50 dage har Goma registreret prisdata for Kartofler hos Min Købmand i 50 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 50 prisregistreringer har Kartofler aldrig været markeret som tilbud hos Min Købmand.
Kartofler kan købes hos Min Købmand til 30 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 36 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.