
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, majs, humle.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- San miguel (dåse) · Nemlig0.5 l18,95 kr37,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · Kvickly50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- PRAGA DARK LAGER 50 CL DS 4,5% · SuperBrugsen50 cl8,00 kr16,00 kr/liter
- Corona Extra 4,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Corona Extra · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Singha lager · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Nastro Azzuro · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA EXTRA 33 CL FL 4,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- STELLA ARTOIS 33 CL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- PERONI 33 CL FL 5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ESTRELLA DAMM 5,4% · REMA 100033 cl12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Bilka0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko · Føtex0.33 l12,95 kr39,24 kr/liter
- New York Lager øko. (dåse) · Nemlig0.33 l13,75 kr41,67 kr/liter
- Corona Extra · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- Stella Artois · Bilka0.33 l14,00 kr42,42 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- SAN MIGUEL ESPECIEL 50 CL DS 5,4% · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- New York Lager dåse 5,2% øko. Nørrebro Bryghus · Wolt Market330 ml14,95 kr45,30 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
San miguel (dåse) hos Nemlig koster 18.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for San miguel (dåse) hos Nemlig er 17.89 kr og varierer fra 16.50 kr til 18.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for San miguel (dåse) hos Nemlig i 459 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har San miguel (dåse) aldrig været markeret som tilbud hos Nemlig.
San miguel (dåse) kan købes hos Nemlig til 19 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 54 alternativer tilgængelige på tværs af 11 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.