Netto
Bistronne
Kyllingenuggets
500 g
83,90 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kyllingenuggets · Netto500 g41,95 kr83,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Dino kyllingenuggets · Nemlig400 g14,98 kr37,45 kr/kg
- Kyllingenuggets glutenfri · Bilka400 g19,95 kr49,87 kr/kg
- Kyllingenuggets · Føtex750 g29,00 kr38,67 kr/kg
- Dino kyllingenuggets · Føtex440 g29,00 kr65,91 kr/kg
- Kyllingepops · Føtex500 g29,00 kr58,00 kr/kg
- Kyllingenuggets stærkt krydret · Føtex0.6 kg29,00 kr48,33 kr/kg
- Halloweennuggets · Lidl400 g29,00 kr72,50 kr/kg
- Halloween Monsternuggets · Lidl420 g35,00 kr83,33 kr/kg
- Kyllingenuggets · Nemlig350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- KYLLINGENUGGETS · REMA 1000600 g36,95 kr61,58 kr/kg
- Kyllingebryst Nuggets · MENY350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- Kyllingebryst Nuggets · Spar350 g39,95 kr114,14 kr/kg
- ❄️Kyllingenuggets, Victors · Wolt Market800 g40,95 kr51,19 kr/kg
- Kyllingenuggets · Bilka750 g41,95 kr55,93 kr/kg
- Dino kyllingenuggets · Bilka440 g41,95 kr95,34 kr/kg
- Kyllingepops · Bilka500 g41,95 kr83,90 kr/kg
- Kyllingenuggets stærkt krydret · Bilka0.6 kg41,95 kr69,92 kr/kg
- Fz bistronne kyl.nuggets 750g stk 15 · Netto750 g41,95 kr55,93 kr/kg
- Kyllingenuggets m. krydderi · Netto0.6 kg41,95 kr69,92 kr/kg
- Kyllingenuggets · Netto0.35 kg41,95 kr119,86 kr/kg
- Bistronne karaage stykker 350g ca10 · Netto350 g41,95 kr119,86 kr/kg
- Victors Nuggets · MENY800 g44,95 kr56,19 kr/kg
- Kyllinge Nuggets · Min Købmand800 g44,95 kr56,19 kr/kg
- Kyllingenuggets · Nemlig1 kg64,50 kr64,50 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kyllingenuggets hos Netto koster 41.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 515 dage. Gennemsnitsprisen for Kyllingenuggets hos Netto er 35.87 kr og varierer fra 25.00 kr til 41.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 515 dage har Goma registreret prisdata for Kyllingenuggets hos Netto i 442 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 86% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Kyllingenuggets været markeret som tilbud 28 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 515 dage kan vi se følgende mønstre: Kyllingenuggets har været på tilbud hos Netto i januar, marts, maj og juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 41 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 104 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.