Wolt Market
Lavazza
Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza
500 g
Tilbuddet udløber mandag
198,00 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
100% mellemristet arabica
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tierra for Coffee Projects hele bønner øko · Bilka500 g89,00 kr178,00 kr/kg
- Tierra for Coffee Projects hele bønner øko · Føtex500 g89,00 kr178,00 kr/kg
- Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza · Wolt Market500 g99,00 kr198,00 kr/kg
- Lavazza Hb Tierra Utz Øko · MENY500 g118,95 kr237,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza hos Wolt Market koster typisk 137.95 kr, men er lige nu på tilbud til 99.00 kr, hvilket giver en besparelse på 28%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 119 dage. Gennemsnitsprisen for Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza hos Wolt Market er 129.92 kr og varierer fra 99.00 kr til 137.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 119 dage har Goma registreret prisdata for Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza hos Wolt Market i 123 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 123 prisregistreringer har Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza været markeret som tilbud 16 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 119 dage kan vi se følgende mønstre: Kaffebønner hele Tierra UTZ Øko. Lavazza har været på tilbud hos Wolt Market i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 4 dage (mandag). Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode.