
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- India Pale Ale alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- INDIA PALE ALE 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Føtex0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- India Pale Ale (0,5%) · Nemlig0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- India Pale Ale alkoholfri · Netto0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Netto0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Humle alkoholfri 0,5% · Netto0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- IPA ALKOHOLFRI 0,5% · REMA 100050 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- India pale ale (0,5%) · Nemlig0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- IPA 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · Kvickly44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- Hazy IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Bilka0.5 l20,75 kr41,50 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Føtex0.5 l21,95 kr43,90 kr/liter
- Skovlyst Ipa 0,5% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Hazy IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Lil' Demon IPA alkoholfri 0,5% · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Hazy IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Lil' Demon IPA alkoholfri 0,5% · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- BAVARIA IPA 6X33 CL DS 0% · Kvickly198 cl25,00 kr12,63 kr/liter
- BAVARIA IPA 6X33 CL DS 0% · SuperBrugsen198 cl25,00 kr12,63 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
INDIA PALE ALE 0,5% hos REMA 1000 koster 15.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 17. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 410 dage. Gennemsnitsprisen for INDIA PALE ALE 0,5% hos REMA 1000 er 14.37 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 410 dage har Goma registreret prisdata for INDIA PALE ALE 0,5% hos REMA 1000 i 37 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 9% af tiden. Ud af de 37 prisregistreringer har INDIA PALE ALE 0,5% været markeret som tilbud 25 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 68% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 410 dage kan vi se følgende mønstre: INDIA PALE ALE 0,5% har været på tilbud hos REMA 1000 i januar, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 3 dage og forventes at slutte om 86 dage (lørdag). Der går typisk 98 dage mellem hver tilbudsperiode. INDIA PALE ALE 0,5% er ofte på tilbud (68% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.