
Kvickly
Skovlyst
SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5%
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
24,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- INDIA PALE ALE 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Føtex0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- India Pale Ale (0,5%) · Nemlig0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- India Pale Ale alkoholfri · Netto0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Netto0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Humle alkoholfri 0,5% · Netto0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- IPA ALKOHOLFRI 0,5% · REMA 100050 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- India pale ale (0,5%) · Nemlig0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- IPA 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · Kvickly44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- Hazy IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Bilka0.5 l20,75 kr41,50 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Føtex0.5 l21,95 kr43,90 kr/liter
- Skovlyst Ipa 0,5% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Hazy IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Lil' Demon IPA alkoholfri 0,5% · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Hazy IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Lil' Demon IPA alkoholfri 0,5% · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- BAVARIA IPA 6X33 CL DS 0% · Kvickly198 cl25,00 kr12,63 kr/liter
- BAVARIA IPA 6X33 CL DS 0% · SuperBrugsen198 cl25,00 kr12,63 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% hos Kvickly koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 12. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 287 dage. Gennemsnitsprisen for SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% hos Kvickly er 12.40 kr og varierer fra 10.00 kr til 16.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 287 dage har Goma registreret prisdata for SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% hos Kvickly i 58 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 20% af tiden. Ud af de 58 prisregistreringer har SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% været markeret som tilbud 58 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 287 dage kan vi se følgende mønstre: SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, maj, juni, juli, august, september og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 289 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 293 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.