Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi23 kcalFedt0 gSukker2,6 gProtein0,5 g
| Energi | 99 kJ / 23 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 5,2 g |
| - heraf sukkerarter | 2,6 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 91,2%
- Protein
- 8,8%
IngredienserVis mereVis mindre
vand, BYGMALT, humle, HVEDEMALT, HAVREMALT, dextrose & gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Implosion alkoholfri · Netto0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Implosion Lager 0,3% 33cl · Spar33 cl27,95 kr84,70 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- India Pale Ale alkoholfri · Netto0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Humle alkoholfri 0,5% · Netto0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- IPA ALKOHOLFRI 0,5% · REMA 100050 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- India pale ale (0,5%) · Nemlig0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- IPA 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- INDIA PALE ALE 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Føtex0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · Kvickly44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- India Pale Ale (0,5%) · Nemlig0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- Hazy IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Bilka0.5 l20,75 kr41,50 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Føtex0.5 l21,95 kr43,90 kr/liter
- Skovlyst Ipa 0,5% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Hazy IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Lil' Demon IPA alkoholfri 0,5% · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Hazy IPA · Føtex0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Implosion alkoholfri hos Bilka koster 13.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 564 dage. Gennemsnitsprisen for Implosion alkoholfri hos Bilka er 15.11 kr og varierer fra 13.95 kr til 27.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 564 dage har Goma registreret prisdata for Implosion alkoholfri hos Bilka i 535 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Implosion alkoholfri aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Implosion alkoholfri kan købes hos Bilka til 14 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 44 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.