
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Økologiske grødris, polerede.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- ØKO GRØDRIS · REMA 1000500 g16,00 kr32,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Grødris · Netto500 g6,75 kr13,50 kr/kg
- GRØDRIS · REMA 10001 kg13,08 kr13,08 kr/kg
- Grødris · Nemlig1 kg13,08 kr13,08 kr/kg
- Grødris · Bilka1 kg13,50 kr13,50 kr/kg
- Grødris · Føtex1 kg13,50 kr13,50 kr/kg
- Grødris · Bilka1000 g18,25 kr18,25 kr/kg
- Grødris · Føtex1000 g18,25 kr18,25 kr/kg
- Fp Grød Ris · MENY1000 g19,95 kr19,95 kr/kg
- Grødris · Nemlig450 g21,75 kr48,33 kr/kg
- Grødris øko · Netto500 g22,00 kr44,00 kr/kg
- GRØDRIS · REMA 1000450 g25,95 kr57,67 kr/kg
- Fp Grød Ris · Spar1 kg25,95 kr25,95 kr/kg
- Grødris · Bilka450 g26,16 kr58,13 kr/kg
- Grødris · Føtex450 g26,16 kr58,13 kr/kg
- Grødris · Netto450 g26,16 kr58,13 kr/kg
- Fp Grød Ris · Min Købmand1 kg26,99 kr26,99 kr/kg
- Grødris · Nemlig450 g27,50 kr61,11 kr/kg
- Minutris · Bilka360 g29,95 kr83,19 kr/kg
- Minutris · Føtex360 g29,95 kr83,19 kr/kg
- Pama Grødris 450G · Min Købmand450 g30,14 kr66,98 kr/kg
- Pama Grødris 450G · MENY450 g31,14 kr69,20 kr/kg
- Pama Minutris 360G · MENY360 g31,95 kr88,75 kr/kg
- Grødris, Pama · Wolt Market450 g31,95 kr71,00 kr/kg
- Grødris øko · Bilka1 kg32,00 kr32,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
ØKO GRØDRIS hos REMA 1000 koster 16.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 375 dage. Gennemsnitsprisen for ØKO GRØDRIS hos REMA 1000 er 16.00 kr og varierer fra 16.00 kr til 16.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 375 dage har Goma registreret prisdata for ØKO GRØDRIS hos REMA 1000 i 94 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 25% af tiden. Ud af de 94 prisregistreringer har ØKO GRØDRIS aldrig været markeret som tilbud hos REMA 1000.
ØKO GRØDRIS kan købes hos REMA 1000 til 16 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 27 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.