
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Polerede grødris. Kan indeholde spor af hvede , rug , byg , havre , nødder og jordnødder .
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GRØDRIS · REMA 1000450 g25,95 kr57,67 kr/kg
- Grødris · Bilka450 g26,16 kr58,13 kr/kg
- Grødris · Føtex450 g26,16 kr58,13 kr/kg
- Grødris · Netto450 g26,16 kr58,13 kr/kg
- Grødris · Nemlig450 g27,50 kr61,11 kr/kg
- Pama Grødris 450G · Min Købmand450 g30,14 kr66,98 kr/kg
- Pama Grødris 450G · MENY450 g31,14 kr69,20 kr/kg
- Grødris, Pama · Wolt Market450 g31,95 kr71,00 kr/kg
- Pama Grødris 450G · Spar450 g32,95 kr73,22 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Grødris · Netto500 g6,75 kr13,50 kr/kg
- GRØDRIS · REMA 10001 kg13,08 kr13,08 kr/kg
- Grødris · Nemlig1 kg13,08 kr13,08 kr/kg
- Grødris · Bilka1 kg13,50 kr13,50 kr/kg
- Grødris · Føtex1 kg13,50 kr13,50 kr/kg
- ØKO GRØDRIS · REMA 1000500 g16,00 kr32,00 kr/kg
- Grødris · Bilka1000 g18,25 kr18,25 kr/kg
- Grødris · Føtex1000 g18,25 kr18,25 kr/kg
- Fp Grød Ris · MENY1000 g19,95 kr19,95 kr/kg
- Grødris · Nemlig450 g21,75 kr48,33 kr/kg
- Grødris øko · Netto500 g22,00 kr44,00 kr/kg
- Fp Grød Ris · Spar1 kg25,95 kr25,95 kr/kg
- Fp Grød Ris · Min Købmand1 kg26,99 kr26,99 kr/kg
- Minutris · Bilka360 g29,95 kr83,19 kr/kg
- Minutris · Føtex360 g29,95 kr83,19 kr/kg
- Pama Minutris 360G · MENY360 g31,95 kr88,75 kr/kg
- Grødris øko · Bilka1 kg32,00 kr32,00 kr/kg
- Grødris øko · Føtex1 kg32,00 kr32,00 kr/kg
- Pama Minutris 360G · Min Købmand360 g32,95 kr91,53 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GRØDRIS hos REMA 1000 koster 25.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. september 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 375 dage. Gennemsnitsprisen for GRØDRIS hos REMA 1000 er 25.28 kr og varierer fra 15.00 kr til 26.16 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 375 dage har Goma registreret prisdata for GRØDRIS hos REMA 1000 i 93 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 25% af tiden. Ud af de 93 prisregistreringer har GRØDRIS været markeret som tilbud 7 dage hos REMA 1000, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 375 dage kan vi se følgende mønstre: GRØDRIS har været på tilbud hos REMA 1000 i november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det er 300 dage siden varen sidst var på tilbud hos REMA 1000.