Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Primitivo IGP Puglia øko · Bilka75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Primitivo IGP Puglia øko · Føtex75 cl109,00 kr145,33 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl121,23 kr161,64 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl121,23 kr161,64 kr/liter
- Primitivo Puglia Diciotto · MENY75 cl179,95 kr239,93 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- PAVONERO PRIMITIVO MANDURIA IT 14,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Primitivo Puglia · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Primitivo Puglia · Netto75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- ALFREDO PRIMITIVO · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- M.trajone Negroamaro-primi · Spar75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- RAGNATELA 13,5% · REMA 100075 cl50,00 kr66,67 kr/liter
- Primotivo · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- PASQUA DESIRE 13,5% · REMA 100075 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- RAGNATELA PRIMITIVO 14% · REMA 100075 cl65,00 kr86,67 kr/liter
- Primitivo Di Manduria D.O.C · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Trajone Negro-primt 2025I · Min Købmand75 cl76,95 kr102,60 kr/liter
- Primitivo Puglia · Bilka75 cl77,60 kr103,47 kr/liter
- Primitivo di Manduria · Netto75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- M.Trajone Negroamaro-Primi · MENY75 cl84,95 kr113,27 kr/liter
- Trajone Pri Manduria22 14A · MENY75 cl85,95 kr114,60 kr/liter
- Primitivo Di Manduria · Bilka75 cl87,48 kr116,64 kr/liter
- Secondo Piano Primitivo 23 · Min Købmand75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Puglia Primitivo · Bilka75 cl91,63 kr122,17 kr/liter
- Primotivo · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · Kvickly75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Primitivo Negroamaro · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- AMARAMA PRIMITIVO PUGLIEN IT 75 CL 15,0% · SuperBrugsen75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Gran Sarone Di Manduria · MENY75 cl99,95 kr133,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Primitivo Puglia hos Bilka koster 121.23 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 535 dage. Gennemsnitsprisen for Primitivo Puglia hos Bilka er 118.53 kr og varierer fra 71.40 kr til 122.82 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 535 dage har Goma registreret prisdata for Primitivo Puglia hos Bilka i 438 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 82% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Primitivo Puglia været markeret som tilbud 9 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 535 dage kan vi se følgende mønstre: Primitivo Puglia har været på tilbud hos Bilka i marts, maj, august og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 3 dage. Der går typisk 90 dage mellem hver tilbudsperiode. Primitivo Puglia er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 125 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.