
Kvickly
Højer
HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G
275 g
Tilbuddet udløber i dag
141,82 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G · Kvickly275 g39,00 kr141,82 kr/kg
- HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G · SuperBrugsen275 g39,00 kr141,82 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · MENY275 g50,14 kr182,33 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · Spar275 g50,14 kr182,33 kr/kg
- Kartoffelspegepølse, HØJER · Wolt Market275 g56,50 kr205,45 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3-Stj Kartoffelspegepølse · Løvbjerg60 g5,99 kr99,83 kr/kg
- Kartoffelspegepølse 14% · MENY125 g9,95 kr79,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE · REMA 1000125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig100 g14,75 kr147,50 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig80 g14,95 kr186,88 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G · Kvickly125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G · SuperBrugsen125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet · Wolt Market125 g20,95 kr167,60 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Netto200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- 3-stj Kart.spegepølse 14% · Min Købmand125 g24,40 kr195,20 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Bilka200 g39,95 kr199,75 kr/kg
- Kartoffelspegepølse, HØJER · Løvbjerg190 g39,99 kr210,47 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Bilka300 g49,95 kr166,50 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G hos Kvickly koster 39.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G hos Kvickly er 35.26 kr og varierer fra 29.00 kr til 39.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G hos Kvickly i 43 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 11% af tiden. Ud af de 43 prisregistreringer har HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G været markeret som tilbud 43 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G har været på tilbud hos Kvickly i marts, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.