Wolt Market
3-Stjernet
Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet
125 g
167,60 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Til 100 g færdigvare er anvendt: Grisekød 103 g, kartofler 10 g, salt, fibre fra hvedestrå (glutenfri), krydderier, dextrose, sukker, antioxidant (rosmarinekstrakt, E 301), starterkultur, konserveringsstof (E 250).
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kartoffelspegepølse 14% · MENY125 g9,95 kr79,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE · REMA 1000125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse i skiver · Netto125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig125 g12,00 kr96,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse i skiver · Føtex125 g15,00 kr120,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse i skiver · Bilka125 g18,95 kr151,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G · Kvickly125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet · Wolt Market125 g20,95 kr167,60 kr/kg
- Kartoffelspegepølse 14% · Spar125 g21,95 kr175,60 kr/kg
- 3-stj Kart.spegepølse 14% · Min Købmand125 g24,40 kr195,20 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3-Stj Kartoffelspegepølse · Løvbjerg60 g5,99 kr99,83 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig100 g14,75 kr147,50 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig80 g14,95 kr186,88 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Netto200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G · Kvickly275 g39,00 kr141,82 kr/kg
- HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G · SuperBrugsen275 g39,00 kr141,82 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Bilka200 g39,95 kr199,75 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · Løvbjerg190 g39,99 kr210,47 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Bilka300 g49,95 kr166,50 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · MENY275 g50,14 kr182,33 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · Spar275 g50,14 kr182,33 kr/kg
- Kartoffelspegepølse, HØJER · Wolt Market275 g56,50 kr205,45 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet hos Wolt Market koster 20.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet hos Wolt Market er 20.48 kr og varierer fra 19.50 kr til 20.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet hos Wolt Market i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet kan købes hos Wolt Market til 21 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 21 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.