
SuperBrugsen
Kartoffelspegepølse
KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G
125 g
Tilbuddet udløber i dag
159,60 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kartoffelspegepølse 14% · MENY125 g9,95 kr79,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE · REMA 1000125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse i skiver · Netto125 g10,00 kr80,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig125 g12,00 kr96,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse i skiver · Føtex125 g15,00 kr120,00 kr/kg
- Kartoffelspegepølse i skiver · Bilka125 g18,95 kr151,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G · SuperBrugsen125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G · Kvickly125 g19,95 kr159,60 kr/kg
- Spegepølse i skiver m. kartoffel, 3-stjernet · Wolt Market125 g20,95 kr167,60 kr/kg
- Kartoffelspegepølse 14% · Spar125 g21,95 kr175,60 kr/kg
- 3-stj Kart.spegepølse 14% · Min Købmand125 g24,40 kr195,20 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3-Stj Kartoffelspegepølse · Løvbjerg60 g5,99 kr99,83 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig100 g14,75 kr147,50 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Nemlig80 g14,95 kr186,88 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Netto200 g22,00 kr110,00 kr/kg
- HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G · Kvickly275 g39,00 kr141,82 kr/kg
- HØJER PØLSER KARTOFFEL SPEGEPØLSE 275 G · SuperBrugsen275 g39,00 kr141,82 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Bilka200 g39,95 kr199,75 kr/kg
- Kartoffelspegepølse, HØJER · Løvbjerg190 g39,99 kr210,47 kr/kg
- Kartoffelspegepølse · Bilka300 g49,95 kr166,50 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · MENY275 g50,14 kr182,33 kr/kg
- Højer Kartoffelspegepølse · Spar275 g50,14 kr182,33 kr/kg
- Kartoffelspegepølse, HØJER · Wolt Market275 g56,50 kr205,45 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G hos SuperBrugsen koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 29. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 392 dage. Gennemsnitsprisen for KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G hos SuperBrugsen er 13.86 kr og varierer fra 12.00 kr til 19.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 392 dage har Goma registreret prisdata for KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G hos SuperBrugsen i 22 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 22 prisregistreringer har KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G været markeret som tilbud 22 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 392 dage kan vi se følgende mønstre: KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G har været på tilbud hos SuperBrugsen i marts, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 394 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 398 dage. KARTOFFELSPEGEPØLSE 125 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.