
MENY
Lavazza Denmark
Merrild Koffeinlet
400 g
Tilbuddet udløber i dag
149,88 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KOFFEINLET · REMA 1000400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Merrild Koffeinlet 400 G · Spar400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Merrild Koffeinlet · MENY400 g59,95 kr149,88 kr/kg
- Koffeinlet formalet kaffe · Føtex400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Koffeinlet formalet kaffe · Bilka400 g69,00 kr172,50 kr/kg
- Koffeinlet formalet kaffe · Netto400 g69,00 kr172,50 kr/kg
- Merrild 266 (koffeinlet) · Nemlig400 g74,00 kr185,00 kr/kg
- Merrild Koffeinlet · Min Købmand400 g89,95 kr224,88 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Merrild Koffeinlet hos MENY koster typisk 89.95 kr, men er lige nu på tilbud til 59.95 kr, hvilket giver en besparelse på 33%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Merrild Koffeinlet hos MENY er 76.58 kr og varierer fra 49.00 kr til 86.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Merrild Koffeinlet hos MENY i 337 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 74% af tiden. Ud af de 337 prisregistreringer har Merrild Koffeinlet været markeret som tilbud 121 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 36% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 458 dage kan vi se følgende mønstre: Merrild Koffeinlet har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Merrild Koffeinlet er ofte på tilbud (36% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.