Netto
Merrild
Koffeinlet formalet kaffe
400 g
172,50 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Formalet Kaffe 100% Arabica
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- KOFFEINLET · REMA 1000400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Merrild Koffeinlet 400 G · Spar400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Merrild Koffeinlet · MENY400 g59,95 kr149,88 kr/kg
- Koffeinlet formalet kaffe · Føtex400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Koffeinlet formalet kaffe · Netto400 g69,00 kr172,50 kr/kg
- Koffeinlet formalet kaffe · Bilka400 g69,00 kr172,50 kr/kg
- Merrild 266 (koffeinlet) · Nemlig400 g74,00 kr185,00 kr/kg
- Merrild Koffeinlet · Min Købmand400 g89,95 kr224,88 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Koffeinlet formalet kaffe hos Netto koster 69.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. juni 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 118 dage. Gennemsnitsprisen for Koffeinlet formalet kaffe hos Netto er 68.16 kr og varierer fra 59.00 kr til 69.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 118 dage har Goma registreret prisdata for Koffeinlet formalet kaffe hos Netto i 117 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 117 prisregistreringer har Koffeinlet formalet kaffe været markeret som tilbud 7 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 6% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 118 dage kan vi se følgende mønstre: Koffeinlet formalet kaffe har været på tilbud hos Netto i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Det er 41 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto.