
MENY
Lavazza Denmark
Merrild Rød 103 Kaffe
500 g
Tilbuddet udløber i dag
119,90 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Merrild 103 · Nemlig17,96 kr
- MELLEMRISTET NO 103 · REMA 1000500 g59,00 kr118,00 kr/kg
- Merrild Rød 103 Kaffe · Spar500 g59,00 kr118,00 kr/kg
- Merrild Rød 103 Kaffe · MENY500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- Merrild rød · Lidl500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- Rød Merrild 103 · Nemlig500 g59,95 kr119,90 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex500 g65,00 kr130,00 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka500 g69,00 kr138,00 kr/kg
- Merrild 103 · Nemlig500 g73,31 kr146,62 kr/kg
- Kaffe formalet mellemristet, Merrild · Wolt Market500 g85,95 kr171,90 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto500 g88,95 kr177,90 kr/kg
- Merrild Rød 103 Kaffe 1/4 · Min Købmand500 g89,95 kr179,90 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Summer formalet kaffe · Bilka250 g20,00 kr80,00 kr/kg
- Formalet kaffe mellemristet øko · Føtex400 g31,60 kr79,00 kr/kg
- Specialristet formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Qualita Oro formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Qualita Rossa formalet kaffe · Bilka250 g33,00 kr132,00 kr/kg
- Original formalet kaffe · Bilka400 g33,00 kr82,50 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Mørk formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Morgenkaffe formalet kaffe · Føtex350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Føtex400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- Formalet kaffe øko · Føtex300 g35,00 kr116,67 kr/kg
- Guld formalet kaffe · Netto350 g35,00 kr100,00 kr/kg
- Extra formalet kaffe · Netto400 g35,00 kr87,50 kr/kg
- FORMALET KAFFE · REMA 1000400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- Kaffe · Nemlig400 g35,95 kr89,88 kr/kg
- BKI KAFFE EKSTRA 400 G · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- BLANDING 66 · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- KARAT ORIGINAL RØD · Brugsen400 g37,00 kr92,50 kr/kg
- Kaffe formalet bl. 66, Peter Larsen · Løvbjerg400 g37,99 kr94,98 kr/kg
- Formalet kaffe · Bilka400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Fp Kaffe 400 G · MENY400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Netto400 g39,75 kr99,38 kr/kg
- Formalet kaffe · Føtex400 g39,80 kr99,50 kr/kg
- Starbucks Italian Roast · MENY56 g42,95 kr766,96 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Merrild Rød 103 Kaffe hos MENY koster typisk 94.95 kr, men er lige nu på tilbud til 59.95 kr, hvilket giver en besparelse på 37%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 458 dage. Gennemsnitsprisen for Merrild Rød 103 Kaffe hos MENY er 83.05 kr og varierer fra 49.00 kr til 104.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 458 dage har Goma registreret prisdata for Merrild Rød 103 Kaffe hos MENY i 412 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 90% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Merrild Rød 103 Kaffe været markeret som tilbud 124 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 34% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 458 dage kan vi se følgende mønstre: Merrild Rød 103 Kaffe har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Merrild Rød 103 Kaffe er ofte på tilbud (34% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.