
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi26 kcalFedt0 gSukker4 gProtein0,5 g
| Energi | 108 kJ / 26 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 5,2 g |
| - heraf sukkerarter | 4 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 91,2%
- Protein
- 8,8%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, HVEDEMALT, HAVRE, humle og gær.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Anarkist IPA (0,5%) (dåse) · Nemlig0.44 l26,25 kr59,66 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- India Pale Ale alkoholfri · Netto0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- SKOVLYST INDIA PALE ALE 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl12,00 kr24,00 kr/liter
- ISH EVERYDAY ATHLETE'S ALE 33 CL FL 0,5% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- IPA ALKOHOLFRI 0,5% · REMA 100050 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- India pale ale (0,5%) · Nemlig0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Føtex0.33 l14,95 kr45,30 kr/liter
- IPA 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- INDIA PALE ALE 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- India Pale Ale alkoholfri · Føtex0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · Kvickly44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- India Pale Ale (0,5%) · Nemlig0.5 l18,00 kr36,00 kr/liter
- ANARKIST HAZY IPA 44 CL DS 0,4% · SuperBrugsen44 cl18,00 kr40,91 kr/liter
- Hazy IPA · Netto0.44 l20,00 kr45,45 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Bilka0.5 l20,75 kr41,50 kr/liter
- Alkoholfri IPA 0,5% · Føtex0.5 l21,95 kr43,90 kr/liter
- Skovlyst Ipa 0,5% · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Hazy IPA · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
- Lil' Demon IPA alkoholfri 0,5% · Bilka0.44 l24,95 kr56,70 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Anarkist IPA (0,5%) (dåse) hos Nemlig koster 26.25 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Anarkist IPA (0,5%) (dåse) hos Nemlig er 25.24 kr og varierer fra 24.95 kr til 26.25 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Anarkist IPA (0,5%) (dåse) hos Nemlig i 441 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Anarkist IPA (0,5%) (dåse) aldrig været markeret som tilbud hos Nemlig.
Anarkist IPA (0,5%) (dåse) kan købes hos Nemlig til 26 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 42 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.