Wolt Market
Cocio
Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic
600 ml
Tilbuddet udløber mandag
33,33 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi73 kcalFedt2 gSukker10 gProtein3,4 g
| Energi | 309 kJ / 73 kcal |
|---|---|
| Fedt | 2 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 1,3 g |
| Kulhydrat | 10 g |
| - heraf sukkerarter | 10 g |
| Protein | 3,4 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 25,1%
- Kulhydrat
- 55,9%
- Protein
- 19%
IngredienserVis mereVis mindre
MÆLK med 2% mælkefedt, sukker, fedtfattig kakao 1,5%
Allergener
Mælk
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kakaomælk 2% fedt · Føtex0.6 l12,00 kr20,00 kr/liter
- Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic · Wolt Market600 ml20,00 kr33,33 kr/liter
- Kakaomælk 2% fedt · Netto0.6 l23,75 kr39,58 kr/liter
- Kakaomælk 2% fedt · Bilka0.6 l24,75 kr41,25 kr/liter
- Cocio Classic Palle · Spar60 cl24,95 kr41,58 kr/liter
- Cocio Chokolademælk · MENY600 ml25,50 kr42,50 kr/liter
- Cocio Classic · Min Købmand60 cl25,50 kr42,50 kr/liter
- Cocio kakaomælk · Nemlig0.6 l26,25 kr43,75 kr/liter
- Cocio kakaomælk · Nemlig0.6 l26,25 kr43,75 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- KAKAOMÆLK · REMA 100020 cl3,33 kr16,65 kr/liter
- Gestus Kakaomælk · Spar200 ml3,40 kr17,00 kr/liter
- Gestus Kakaomælk · Min Købmand4,95 kr
- Cocio Delight Uts · Løvbjerg250 ml5,00 kr20,00 kr/liter
- Kakaomælk 1,6% (dåse), Matilde · Løvbjerg250 ml5,00 kr20,00 kr/liter
- COCIO DELIGHT 25 CL · 365discount25 cl7,00 kr28,00 kr/liter
- COCIO CLASSIC 25 CL · 365discount25 cl7,00 kr28,00 kr/liter
- Kakaomælk 2% fedt · Bilka0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Kakaomælk 1% fedt · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Kakaomælk 2% fedt · Føtex0.25 l8,00 kr32,00 kr/liter
- Matilde Milkshake Cacao · Spar200 ml9,00 kr45,00 kr/liter
- Matilde Kakaoskummetmælk · Min Købmand9,25 kr
- Gestus Kakaomælk · MENY1 l9,95 kr9,95 kr/liter
- Kakaomælk · Nemlig1 l9,95 kr9,95 kr/liter
- COOP KAKAO MÆLKEDRIK · 365discount1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- MATILDE KAKAOSKUMMETMÆLK 0,5% · Brugsen1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- KAKAOMÆLK · REMA 1000250 ml10,09 kr40,36 kr/liter
- Kakaomælk 1,6% fedt · Bilka250 ml11,25 kr45,00 kr/liter
- Kakaomælk 1,6% fedt · Føtex250 ml11,25 kr45,00 kr/liter
- Matilde Kakaomælk 1,5% Pl · MENY250 ml11,25 kr45,00 kr/liter
- Matilde Kakaomælk 1,5% Pl · Spar250 ml11,25 kr45,00 kr/liter
- Gestus Kakaomælk · Spar1 l11,95 kr11,95 kr/liter
- Kakaomælk 1% fedt · Føtex0.6 l12,00 kr20,00 kr/liter
- Mørk kakaomælk 1,6% fedt · Føtex0.6 l12,00 kr20,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic hos Wolt Market koster typisk 25.50 kr, men er lige nu på tilbud til 20.00 kr, hvilket giver en besparelse på 22%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic hos Wolt Market er 25.11 kr og varierer fra 20.00 kr til 25.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic hos Wolt Market i 154 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 154 prisregistreringer har Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic været markeret som tilbud 16 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Kakaomælk 0,6 l, Cocio Classic har været på tilbud hos Wolt Market i juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 2 dage og forventes at slutte om 5 dage (mandag). Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode.