
365discount
Lantmænnen Unibake Frost Nett
DG SOLSIKKERUGBRØD
950 g
Tilbuddet udløber onsdag
12,63 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Solsikkerugbrød · Føtex950 g10,00 kr10,53 kr/kg
- DG SOLSIKKERUGBRØD · 365discount950 g12,00 kr12,63 kr/kg
- DG SOLSIKKERUGBRØD 950G (8) · Brugsen950 g12,00 kr12,63 kr/kg
- SOLSIKKERUGBRØD · REMA 1000950 g15,00 kr15,79 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Bilka950 g16,00 kr16,84 kr/kg
- Dg Solsikkerugbrød · Min Købmand950 g18,00 kr18,95 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Nemlig950 g26,50 kr27,89 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Netto950 g26,50 kr27,89 kr/kg
- Dgr Solsikke Skivet · MENY950 g27,95 kr29,42 kr/kg
- Dgr Solsikke Skivet · Spar950 g27,95 kr29,42 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Solsikkerugbrød · Bilka500 g5,95 kr11,90 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Føtex500 g5,95 kr11,90 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Føtex500 g9,25 kr18,50 kr/kg
- Solsikkerugbrød øko · Bilka600 g9,75 kr16,25 kr/kg
- Solsikkerugbrød øko · Føtex600 g9,75 kr16,25 kr/kg
- Solsikkerugbrød øko · Netto600 g9,75 kr16,25 kr/kg
- Gestus Solsikkerugbrød · Spar500 g10,95 kr21,90 kr/kg
- Gestus Solsikkerugbrød · MENY500 g11,95 kr23,90 kr/kg
- Gestus Solsikkerugbrød · Min Købmand500 g11,95 kr23,90 kr/kg
- Solsikkerugbrød Det Gode 475 g, Schulstad · Wolt Market475 g12,00 kr25,26 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Bilka475 g13,75 kr28,95 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Netto475 g13,75 kr28,95 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Netto750 g15,00 kr20,00 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Føtex475 g15,10 kr31,79 kr/kg
- Dgr 1/2 Solsikke Skivet · MENY475 g16,95 kr35,68 kr/kg
- Dg Solsikkerugbrød · Min Købmand475 g16,95 kr35,68 kr/kg
- Gb Solsikke Rugbrød Øko · Min Købmand600 g16,95 kr28,25 kr/kg
- Dgr 1/2 Solsikke Skivet · Spar475 g16,95 kr35,68 kr/kg
- Gb Solsikke Rugbrød Øko · Spar600 g18,00 kr30,00 kr/kg
- Gb Solsikke Rugbrød Øko · MENY600 g18,95 kr31,58 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Føtex1000 g19,00 kr19,00 kr/kg
- SOLSIKKERUGBRØD · REMA 1000750 g22,50 kr30,00 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Bilka750 g22,95 kr30,60 kr/kg
- Solsikkerugbrød · Føtex750 g22,95 kr30,60 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
DG SOLSIKKERUGBRØD hos 365discount koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. august 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 22. september 2026, hvilket dækker over en periode på 398 dage. Gennemsnitsprisen for DG SOLSIKKERUGBRØD hos 365discount er 12.45 kr og varierer fra 10.00 kr til 26.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 398 dage har Goma registreret prisdata for DG SOLSIKKERUGBRØD hos 365discount i 47 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 47 prisregistreringer har DG SOLSIKKERUGBRØD været markeret som tilbud 46 dage hos 365discount, hvilket betyder, at varen er på tilbud 98% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 398 dage kan vi se følgende mønstre: DG SOLSIKKERUGBRØD har været på tilbud hos 365discount i januar, marts, april, maj, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 381 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 386 dage. DG SOLSIKKERUGBRØD er ofte på tilbud (98% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.