Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: sukker, kakaosmør, kakaomasse, SØDMÆLKSpulver, vegetabilske fedtstoffer (palme, shea), HASSELNØDDER, MANDLER, FLØDEpulver, LAKTOSE, VALLEpulver (fra MÆLK), KÆRNEMÆLKSpulver, SMØRfedt, dektrose, SKUMMETMÆLKSspulver, fedtfattig kakao, emulgator lecithiner (SOJA), fruktose, glukosesirup, kaffe, invertsukkersirup, aromaer, salt. Alle sorter kan også indeholde betanddele far hasselnød, mandel, jordnød, andre nødder og æg.
Allergener
Nødder, mælk, soja
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- 250 G · MENY250 g64,95 kr259,80 kr/kg
- Storck Merci Rød · Min Købmand250 g69,95 kr279,80 kr/kg
- Storck Merci Rød · Spar250 g69,95 kr279,80 kr/kg
- Merci Finest Selection, Storck · Wolt Market250 g71,50 kr286,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Ferrero Rocher · Bilka3 stk16,50 kr5,50 kr/stk
- Ferrero Rocher · Føtex3 stk17,50 kr5,83 kr/stk
- Ferrero Rocher 3 Stk · MENY37.5 g17,95 kr478,67 kr/kg
- Ferrero Rocher 3 Stk · Min Købmand3 stk17,95 kr5,98 kr/stk
- Ferrero Rocher 3 Stk · Spar3 stk17,95 kr5,98 kr/stk
- Kirsebær med hvid og mørk chokolade · Lidl80 g25,00 kr312,50 kr/kg
- Blåbær med hvid og lys chokolade · Lidl80 g25,00 kr312,50 kr/kg
- FYLDTE FAVORITTER · REMA 1000100 g27,00 kr270,00 kr/kg
- Nougathæle (mini) · Nemlig70 g27,25 kr389,29 kr/kg
- Aften Stunder · Bilka200 g30,16 kr150,80 kr/kg
- Spangsberg Hello Lovely · MENY39,95 kr
- Ferrero Rocher · Netto100 g39,95 kr399,50 kr/kg
- Chokolade Treats · Nemlig112 g41,25 kr368,30 kr/kg
- Chokolade Treats · Nemlig112 g41,25 kr368,30 kr/kg
- Ferrero Rocher · Bilka100 g44,95 kr449,50 kr/kg
- Ferrero Rocher · Føtex100 g44,95 kr449,50 kr/kg
- Ferrero Rocher 8 Stk · MENY100 g44,95 kr449,50 kr/kg
- Mix af fyldte chokoladekugler m. karamelcreme, hvid creme med knas og mørk kakaocreme · Bilka150 g49,00 kr326,67 kr/kg
- Mix af fyldte chokoladekugler m. karamelcreme, hvid creme med knas og mørk kakaocreme · Netto150 g49,00 kr326,67 kr/kg
- Fyldt chokolade, Ferrero Rocher · Wolt Market100 g49,50 kr495,00 kr/kg
- Hello Lovely · Bilka150 g50,26 kr335,07 kr/kg
- Hello Lovely · Føtex150 g50,26 kr335,07 kr/kg
- Fyldtechokolader · Føtex165 g55,00 kr333,33 kr/kg
- TIL DE SØDE ØJEBLIKKE · REMA 1000230 g58,95 kr256,30 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Merci Finest Selection, Storck hos Wolt Market koster 71.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Merci Finest Selection, Storck hos Wolt Market er 71.20 kr og varierer fra 69.95 kr til 71.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Merci Finest Selection, Storck hos Wolt Market i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Merci Finest Selection, Storck aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Merci Finest Selection, Storck kan købes hos Wolt Market til 72 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 54 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.