Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Tomater (43%, EU), vand, tomatpuré (14%), løg (7,8%), grøn peberfrugt (6%), grøn chili peber (5,9%), jalapeño (3,3%), salt, eddike, sukker, modificeret majsstivelse, krydderier, antioxidant (E300), naturlig hvidløgsaroma, krydderiekstrakt.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tortilla fuldkorn, Banderos · Wolt Market370 g16,95 kr45,81 kr/kg
- Banderos Tortill Fuldk 6st · Spar370 g18,95 kr51,22 kr/kg
- Banderos Tortill Fuldk 6st · MENY6 stk19,04 kr3,17 kr/stk
- Banderos Tortill Fuldk 6st · Min Købmand370 g22,95 kr62,03 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- FULDKORNSTORTILLAS · REMA 1000370 g12,45 kr33,65 kr/kg
- Fuldkornstortillas · Bilka370 g12,45 kr33,65 kr/kg
- Mex & co. fuldkorns tortillas 370g · Netto370 g12,50 kr33,78 kr/kg
- Fuldkornstortillas · Bilka320 g20,00 kr62,50 kr/kg
- Fuldkornstortillas øko · Bilka320 g20,00 kr62,50 kr/kg
- Hvede- og fuldkornstortillas · Bilka370.98 g20,00 kr53,91 kr/kg
- Fuldkornstortillas · Bilka326 g25,16 kr77,18 kr/kg
- S.M. Tortilla Fuldk 8 Stk · MENY8 stk26,95 kr3,37 kr/stk
- Tortilla Whole Wheat 8S · Spar320 g26,95 kr84,22 kr/kg
- Hvede- og fuldkornstortillas · Føtex370.98 g29,95 kr80,73 kr/kg
- Tortilla fuldkorn 25 cm · Nemlig6 stk31,50 kr5,25 kr/stk
- S.M Tortilla Whol Weat Øko · MENY320 stk31,95 kr0,10 kr/stk
- Tortilla fuldkorn øko. Santa Maria · Wolt Market8 stk33,95 kr4,24 kr/stk
- Fuldkornstortillas · Bilka240 g34,95 kr145,63 kr/kg
- Tortilla fuldkorn · Nemlig8 stk36,75 kr4,59 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tortilla fuldkorn, Banderos hos Wolt Market koster 16.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Tortilla fuldkorn, Banderos hos Wolt Market er 16.95 kr og varierer fra 16.95 kr til 16.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Tortilla fuldkorn, Banderos hos Wolt Market i 162 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 162 prisregistreringer har Tortilla fuldkorn, Banderos aldrig været markeret som tilbud hos Wolt Market.
Tortilla fuldkorn, Banderos kan købes hos Wolt Market til 17 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 18 alternativer tilgængelige på tværs af 9 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.